NFZ: szkolenia z zasad kontraktowania i przygotowywania ofert

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 24 marca 2014 21:07

NFZ poinformował na swoich stronach internetowych o szkoleniach w ramach projektu Akademia NFZ, które odbędą się w Krakowie.

Jak podaje Fundusz 8 - 9 kwietnia 2014r. w godzinach 9-16.30 odbędzie się szkolenie z Zasad kontraktowania świadczeń zdrowotnych w Polsce realizowane w ramach projektu Akademia NFZ. Szkolenie jest skierowane jest do pracowników zatrudnionych na stanowiskach specjalistycznych, których obowiązki związane są z kontraktowaniem realizowanych usług medycznych finansowanych ze środków publicznych w podmiotach działalności leczniczej posiadających umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej zawartą z OW NFZ lub udzielających świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych na podstawie innych tytułów.

Więcej: www.nfz.gov.pl 

W tym też samym czasie odbędzie się szkolenie z: Zasad prawidłowego przygotowania ofert w ramach postępowań na udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych realizowane w ramach projektu Akademia NFZ. Szkolenie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie skierowane jest do pracowników zatrudnionych na stanowiskach specjalistycznych i administracyjnych, których obowiązki związane są z przygotowaniem ofert w ramach konkursów na świadczenie usług medycznych finansowanych ze środków publicznych w podmiotach działalności leczniczej, posiadających umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej zawartą z OWNFZ lub udzielających świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych na podstawie innych tytułów.

Więcej: www.nfz.gov.pl 


Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum