Łódź: są wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł przed szpitalem

Autor: Express Ilustrowany/Rynek Zdrowia • • 31 lipca 2019 10:46

We wtorek (30 lipca) patolodzy przeprowadzili sekcję zwłok 34-letniego mężczyzny, który przed tygodniem zmarł na chodniku przed Centrum Kliniczno-Dydaktycznym w Łodzi.

Łódź: są wyniki sekcji zwłok mężczyzny, który zmarł przed szpitalem
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wyniki sekcji wskazują, że zgon nastąpił z przyczyn kardiologicznych. Obecnie śledczy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi czekają na opinię biegłych oraz wyniki badań toksykologicznych i histopatologicznych - informuje Express Ilustrowany.

Prokuratura Rejonowa Łódź Widzew, która zajmuje się sprawą nagłego zgonu młodego mężczyzny przed szpitalem sprawdza też, czy w tej sprawie nie zawiniła lecznica.

Zdarzenie miało miejsce 24 lipca. Przed godziną 7 rano na izbę przyjęć CKD trafił 34-latek, który skarżył się na złe samopoczucie i silne bóle brzucha. Przed godz. 9 mężczyzna wyszedł z budynku i udał się na pobliski przystanek autobusowy. Tam upadł na chodnik i zmarł.

Mężczyzna w trakcie wizyty w szpitalu miał wykonane USG jamy brzusznej oraz morfologię, czekał także na wizytę u lekarza. Do czasu wyjaśnienia sprawy dyrekcja CKD nie komentuje tego zdarzenia.

Więcej: expressilustrowany.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze