×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Kraków: były radny oskarża szefową "Narutowicza" o przyjęcie łapówki

Autor: Gazeta Krakowska/Rynek Zdrowia03 stycznia 2018 10:03

Były radny miejski Dariusz Olszówka przekonuje, że podczas pobytu w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie wręczył dyrektorce łapówkę w wysokości 2 tys. zł. Renata Godyń-Swędzioł stanowczo zaprzecza.

Kraków: były radny oskarża szefową "Narutowicza" o przyjęcie łapówki
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Olszówka przebywał w placówce jako pacjent od 27 czerwca do 17 lipca ub.r. Obecnie żąda dymisji Renaty Godyń-Swędzioł ze stanowiska dyrektora. Zapowiedział też, że w tym tygodniu złoży zawiadomienie do prokuratury - informuje Gazeta Krakowska.

Dyrektor szpitala wystosowała oświadczenie w tej sprawie.

"W związku z oszczerstwami i pomówieniami rozpowszechnianymi przez Pana Dariusza Olszówkę, w pierwszej kolejności stanowczo zaprzeczam, iż przyjęłam kiedykolwiek korzyść majątkową za leczenie jakiegokolwiek pacjenta. Mając na uwadze już wcześniej pojawiające się ze strony Pana Dariusza Olszówki w mediach społecznościowych i w sms-ach oskarżenia, jako Dyrektora Szpitala, złożyłam w dniu 28 grudnia 2017 roku, zawiadomienie do odpowiednich organów ścigania o pomówieniach i groźbach pod moim adresem" - czytamy w oświadczeniu.

Więcej: www.gazetakrakowska.pl

 

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze