Wybory: wzywa Ewę Kopacz do debaty w Radomiu

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 08 września 2011 18:01

Marek Suski - lider listy PiS do Sejmu w okręgu obejmującym Radom - wezwał w czwartek publicznie Ewę Kopacz - "jedynkę" na liście PO w tym mieście - do debaty i "rozliczenia się z obietnic wyborczych" złożonych przez nią przed poprzednimi wyborami.

Wybory: wzywa Ewę Kopacz do debaty w Radomiu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Suski chce też, żeby Kopacz "rozliczyła się" z tego, co Platforma Obywatelska zrobiła przez ostatnie cztery lata dla Radomia i regionu radomskiego.
Dodał, że proponuje "rozmowę o tym, co było i o tym, co być powinno". - Ja chciałbym z panią Ewą Kopacz usiąść, spojrzeć jej w oczy i zadać pytania w imieniu naszych mieszkańców, co zrobili dla ziemi radomskiej i co zamierzają zrobić. Bo też nie ma mowy o rozmowach, o debatowaniu, kiedy nie ma rozliczenia. Trzeba najpierw zdać sprawozdanie z tego, co się zrobiło - powiedział Suski. 
Lider PiS zapowiedział, że w piątek zaproponuje przedstawicielom sztabów wyborczych PiS i PO spotkanie. Podkreślił, że chciałby, aby "debata odbyła się na gruncie neutralnym, żeby była prowadzona przez osoby  wskazane przez komitety". Dodał, że chciałby, żeby to była debata otwarta dla mieszkańców Radomia. Według niego spotkanie mogłoby się odbyć w jednym z ośrodków kultury w Radomiu lub na którejś z wyższych uczelni. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNERZY SERWISU
    partner serwisu
    partner serwisu

    Najnowsze