Wrocław: kandydatka PiS chce nowego hospicjum i medycznej pomocy wieczorowej

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 09 września 2018 10:46

Bezpłatna komunikacja, walka ze smogiem i szybka kolej miejska, to jedne z najważniejszych rozwiązań dla Wrocławia - mówiła kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Wrocławia Mirosława Stachowiak-Różecka w sobotę (8 września) podczas regionalnej konwencji wyborczej PiS.

Fot. archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

- Lepsze miasto to codzienność na najwyższym poziomie (...) To przyjazna i powszechnie dostępna infrastruktura, kompletne osiedla ze szkołami, żłobkami przedszkolami, placami zabaw. Osiedla zielone, czyste i bezpieczne, osiedla dobrze skomunikowane, dlatego będę stawiać na sprawną, szybką i bezpłatną komunikację publiczną w naszym mieście - powiedziała Stachowiak-Różecka.

Podkreśliła, że jej celem jest także wsparcie osób najsłabszych. Zwróciła uwagę na konieczność "wybudowania nowego hospicjum i opieki nad przewlekle chorymi". - Obiecuję państwu, że jest to jedna z pierwszych rzeczy jakie zrealizuje - zadeklarowała.

- Przywrócimy też funkcjonująca przed laty medyczną pomoc wieczorową. Będę wspierać programy skierowane do osób dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi, jak cukrzyca, astma i otyłość - dodała Stachowiak-Różecka. Zapowiedziała także "konsekwentną walkę ze smogiem".

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum