W odpowiedzi na debatę - "kontrwywiad" Jarosława Kaczyńskiego

Autor: IAR, TVN24, MAK/Rynek Zdrowia • • 02 września 2011 18:24

Prezes PiS udzielił w piątek (2 września) wywiadu dziennikarzom TVP Info i Polsatu. Od 19.05 wywiad emitowały: Polsat, Polsat News i TVP Info.

W odpowiedzi na debatę - "kontrwywiad" Jarosława Kaczyńskiego
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

- Polacy zasługują na więcej, to hasło PiS oznacza, ża każda grupa społeczna zasługuje na wiecej, m.in. dzieci i rodzice zasługują na to, by w szkołach były bezpłatni stomatolodzy. Za naszych rządów dokonaliśmy największych podwyżek dla służby zdrowia - powiedział m.in. Jarosław Kaczyński.

20 minut później w studiu TVN24 rozpoczęła się przedwyborcza debata poświęcona ochronie zdrowia i polityce społecznej. W dyskusji, prowadzonej przez Katarzynę Kolendę-Zaleską, wzięli udział: minister zdrowia Ewa Kopacz (PO), minister pracy Jolanta Fedak (PSL), były minister zdrowia Marek Balicki z SLD i były prezes NFZ Andrzej Sośnierz z PJN.

Z udziału w debacie zrezygnowało Prawo i Sprawiedliwość. Taką informację przekazał stacji TVN24 rzecznik PiS Adam Hofman, który stwierdził m.in., że do rozmowy zaprasza do siedziby partii w Warszawie.

Politycy Platformy Obywatelskiej uważają, że Jarosław Kaczyński "dezertuje" nie biorąc udziału w debacie politycznej z przedstawicielami innych partii. Jak określił Paweł Olszewski z Platformy, prezes PiSu będzie dziś debatował sam ze sobą – informuje IAR.

Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS tłumaczy natomiast, że jego partia, zamiast komunikować się z wyborcami za pomocą telewizji, rozmawia z nimi na żywo: - Trzeba rozmawiać z ludźmi, a nie tworzyć jakieś teatry i spektakle polityczne - powiedział Mariusz Błaszczak.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNERZY SERWISU
    partner serwisu
    partner serwisu

    Najnowsze