Rzecznik PiS o zdrowiu prezesa: Jarosław Kaczyński pod opieką bardzo dobrych lekarzy

Autor: • Źródło: PAP30 grudnia 2022 16:48

Wszystko jest pod kontrolą, pan prezes jest pod opieką bardzo dobrych fachowców, bardzo dobrych lekarzy, tak że wszystko przebiega zgodnie z planem - powiedział w piątek rzecznik PiS Rafał Bochenek. Zapewnił także, że mimo różnicy zdań prawica pozostaje zjednoczona.

Rzecznik PiS o zdrowiu prezesa: Jarosław Kaczyński pod opieką bardzo dobrych lekarzy
Rzecznik PiS o zdrowiu prezesa: Jarosław Kaczyński pod opieką bardzo dobrych lekarzy Fot. Shutterstock

 

Rzecznik PiS o zdrowiu prezesa: Jarosław Kaczyński pod opieką bardzo dobrych lekarzy

-- Wszystko jest pod kontrolą, pan prezes jest pod opieką bardzo dobrych fachowców, bardzo dobrych lekarzy, tak że wszystko przebiega zgodnie z planem - powiedział rzecznik PiS Rafał Bochenek pytany podczas konferencji prasowej o stan zdrowia lidera ugrupowania.

Rzecznik PiS informował w ubiegłym tygodniu, że Kaczyński przebywa w szpitalu. Według informacji PAP chodziło o planowany od dawna zabieg ortopedyczny, który przebiegł pomyślnie, po nim prezes PiS przechodzi rehabilitację.

Podczas piątkowej konferencji Bochenek zapewnił również, że mimo różnicy zdań prawica jest zjednoczona.

- Jesteśmy zjednoczeni. Jesteśmy szerokim obozem politycznym, oczywiście w wielu sprawach pojawiają się różne zdania, ale najważniejsze jest to, że na końcu wspólnie głosujemy i podejmujemy razem ważne, dobre decyzje dla Polaków  - zaznaczył.

Dodał, że obecnie czas jest trudny i "jest wielkim wyzwaniem dla rządzących, dla samorządów". - Wierzę w to, że w najbliższych miesiącach będzie już tylko lepiej. Wyjdziemy na prostą, jesteśmy do tego zdeterminowani. Jesteśmy zdeterminowani podejmować nadal odważne decyzje, tak aby Polakom ulżyć w tym trudnym czasie - podkreślił.
Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum