Pracownicy medyczni: wzywamy na manifestację 28 września w stolicy

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 12 sierpnia 2015 10:21

Związki i towarzystwa m.in. pracowników ratownictwa medycznego, diagnostyki laboratoryjnej, elektroradiologii, radioterapii, medycyny nuklearnej i fizjoterapii zapowiadają udział w manifestacji 28 września w Warszawie.

Pracownicy medyczni: wzywamy na manifestację 28 września w stolicy
Fot. Archiwum RZ (zdjęcie ilustracyjne)

Podkreślają, że ich celem jest pokazanie, że nie zgadzają się na ''bycie pomijanym przy wszystkim po ważne dla nas i wykonywanych przez nas zawodów''.

- Nie pozwólmy, byśmy byli tylko ''służbą dla służby zdrowia''. Dzisiaj skłóca się tylko środowisko. Zmobilizujmy nasze koleżanki i kolegów i pokażmy, że nie zgadzamy się na bycie ''Traktowanymi Specjalnie'' - wzywają sygnatariusze porozumienia związkowego, do którego przystąpiło kilkanaście związków i towarzystw pracowników ochrony zdrowia.

Pod apelem podpisały się: Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Ratownictwa Medycznego, Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych, Krajowa Sekcja Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów, Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Diagnostyki Medycznej i Fizjoterapii, Ogólnopolski Związek Zawodowy Techników Medycznych Elektroradiologii, Ogólnopolski Związek Zawodowy Techników Medycznych Radioterapii, Ogólnopolski Związek Zawodowy Fizjoterapia, SNZZ Pracowników Medycznych z Wyższym Wykształceniem - Inowrocław, Polskie Towarzystwo Elektroradiologii, Polskie Towarzystwo Fizjoterapii.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum