×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

Poznań: ruszyła kampania aktywizująca seniorów

Autor: PAP/Rynek Zdrowia13 stycznia 2014 14:29Aktualizacja: 13 stycznia 2014 14:30

Kampanię informacyjną "Seniorze, masz wybór!", która ma zachęcić starsze osoby do aktywnego spędzania wolnego czasu, zainaugurowało Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu.

Poznań: ruszyła kampania aktywizująca seniorów
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Dzięki kampanii osoby w wieku emerytalnym zyskają informacje na temat możliwości podejmowania różnego typu aktywności. W spotach filmowych, przygotowanych na potrzeby kampanii ukazane są osoby, które wybierają życie aktywne, rozwijają swoje zainteresowania i pasje.

- Nie ma nic złego w spędzaniu czasu wolnego w domu, przy książce i herbacie. Nie ma nic złego w rozwiązywaniu krzyżówek. Nie należy jednak dopuścić do tego, by osamotnienie, smutek i monotonia odebrały seniorom radość życia - powiedziała PAP Maria Sitarska z Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Filmom, które poza internetem będzie można zobaczyć w jednej z telewizji kablowych, towarzyszą plakaty, ulotki informacyjne i kalendarzyk. Zachęceni kampanią seniorzy trafią do Centrum Inicjatyw Senioralnych. Jest ono miejską jednostką organizacyjną, powołaną uchwałą Rady Miasta Poznania z inicjatywy Miejskiej Rady Seniorów.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze