Porozumienie Rezydentów ma nowego przewodniczącego. Ważna zmiana przed strajkiem medyków

Autor: JPP • Źródło: Rynek Zdrowia/Porozumienie Rezydentów31 sierpnia 2021 06:30

Nowy przewodniczący Porozumienia Rezydentów to lekarz Wojciech Szaraniec. - Jego kadencja zaczyna się intensywnie. Już 11.09.2021 Wielka Manifestacja Pracowników Ochrony Zdrowia w Warszawie - zapowiada PR. Dodajmy, że Szaraniec zastąpił na stanowisku Piotra Pisulę.

Wojciech Szaraniec - nowy przewodniczący Porozumienia Rezydentów Fot. Porozumienie Rezydentów/Facebook

Porozumienie Rezydentów ma nowego przewodniczącego

Piotr Pisula był liderem Porozumienia Rezydentów przez niemal dwa lata. W poniedziałek, 30 sierpnia, zarząd PR ogłosił zmianę na tym stanowisku.

- Chcielibyśmy ogłosić Państwu zmianę w zarządzie Porozumienia Rezydentów! Po długiej i intensywnej pracy Piotr Pisula odchodzi ze stanowiska piastowanego przez niemal 2 lata. Dziękujemy za dobrze zainwestowany wspólny czas - poinformowało Porozumienie Rezydentów na Facebooku.

Nowy lider PR to lekarz Wojciech Szaraniec.

- Jego kadencja zaczyna się intensywnie. Już 11.09.2021 Wielka Manifestacja Pracowników Ochrony Zdrowia w Warszawie, a po niej Białe Miasteczko 2.0.  Projekt, w który sam włożył dużo serca. Mamy nadzieję, że Wy też włożycie w to wydarzenie cząstkę siebie, aby poprawić Nasze warunki pracy – poinformowało Porozumienie Rezydentów na Facebooku.

 

Czytaj więcej: 11 września lepiej nie chorować. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy wyjdą na ulice. Będą wuwuzele i białe miasteczko

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum