PiS nie chce debaty z Ewą Kopacz

Autor: TOK FM, RMF FM/Rynek Zdrowia • • 17 czerwca 2010 10:12

Sztab wyborczy Jarosława Kaczyńskiego nie jest zainteresowany debatą swojego kandydata na temat ochrony zdrowia z minister Kopacz, a jedynie z Bronisławem Komorowskim.

Przewodniczący klubu PO, Grzegorz Schetyna zapewnił w Poranku Radia TOK FM, że Komorowski jest otwarty na debatę, ale powinna ona być o wszystkim: o wizji prezydentury, o współpracy z rządem, o doświadczeniu politycznym, także o ochronie zdrowia.

- Kaczyński chce ukryć porażkę w procesie, decyzję sądu, który pokazał, że kandydat PiS kłamie w sprawie prywatyzacji ochrony zdrowia.

Tymczasem Paweł Poncyliusz, szef sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego (PiS) zapowiedział, że w czwartek (17 czerwca) złoży odwołanie od wyroku w sprawie prywatyzacji szpitali.

– Dopóki nie będzie prawomocnej decyzji, przepraszać nie będziemy – mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Poncyljusz. – Podtrzymujemy zaproszenie na piątkową (18 czerwca) debatę o ochronie zdrowia. Chcemy rozmawiać osobiście z Bronisławem Komorowskim, a nie Ewą Kopacz, bo to nie ona kandyduje na prezydenta. Chyba, że coś się zmieniło.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum