×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

Ochrona zdrowia - pierwszy temat debat programowych Twojego Ruchu

Autor: PAP/Rynek Zdrowia20 października 2013 13:00

Konferencją programową w Lublinie nt. ochrony zdrowia rozpocznie się cykl 16 debat programowych, które do końca roku zorganizuje w różnych miastach Polski partia Twój Ruch. Konferencja w Lublinie odbędzie się w sobotę 26 października.

Ochrona zdrowia - pierwszy temat debat programowych Twojego Ruchu
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

- Ochrona zdrowia to temat najbardziej gorący. Środowisko lubelskie, także jako ośrodek akademicki, ma szczególnie wiele do powiedzenia w tej sprawie - powiedział w niedzielę (20 października) w Lublinie na konferencji prasowej członek zarządu partii Twój Ruch Robert Kwiatkowski.

Tematem obrad ma być m.in. system finansowania ochrony zdrowia, profilaktyka, rola lekarzy pierwszego kontaktu. - Wydaje się nam, że to są elementy szczególnie słabe, czy niedomagające w obecnym systemie ochrony zdrowia - dodał Kwiatkowski.

Lubelska konferencja ma być pierwszą z cyklu konferencji programowych Twojego Ruchu. Konferencjom programowym będą towarzyszyły wybory władz wojewódzkich partii. - Będziemy pracowali nad poszczególnymi elementami tego programu, tak żeby pod koniec roku zakończyć cały cykl - i wyborczy, i programowy, i na początku roku przedstawić opinii publicznej i wyborcom pełny, kompetentny program partii Twój Ruch - zaznaczył Kwiatkowski.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze