×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

OSOM pyta opiekunów medycznych o gotowość do pomocy uchodźcom z Ukrainy

Autor: JPP • Źródło: Rynek Zdrowia, OSOM25 lutego 2022 19:50Aktualizacja: 25 lutego 2022 19:51

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych pyta opiekunów medycznych, ale również słuchaczy szkół policealnych kształcących się w tym zakresie, o gotowość do ewentualnej pomocy przy udzielaniu pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy.

OSOM pyta opiekunów medycznych o gotowość do pomocy uchodźcom z Ukrainy
Uchodźcy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce, 25 bm. Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę Fot. PAP/Darek Delmanowicz

 

OSOM pyta opiekunów medycznych o pomoc uchodźcom z Ukrainy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych pyta opiekunów medycznych, ale również słuchaczy szkół policealnych kształcących się w tym zakresie, o gotowość do ewentualnej pomocy przy udzielaniu pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy.

- W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją wojny w Ukrainie, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych zwraca się z prośbą skierowaną do chętnych opiekunów medycznych i słuchaczy szkół policealnych kształcących na tym kierunku o wypełnienie krótkiego formularza wyrażenia gotowości do ewentualnej pomocy przy udzielaniu pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy - poinformowało OSOM na Facebooku. 

Jak dodają przedstawiciele stowarzyszenia "na tę chwilę nie ma jeszcze jakichkolwiek szczegółów dotyczących form i miejsc pomocy humanitarnej dla uchodźców wojennych i ewentualnych ofiar wojny w Ukrainie".

- Chcąc jednak być przygotowanym w razie wystąpienia takiej potrzeby, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety przez tych z Państwa, którzy wyrażają zgodę na kontakt, w momencie gdy Ministerstwo Zdrowia zwróci się o takie wsparcie do nas - zwracają się do opiekunów medycznych.Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze