NFZ: zarządzenie ws. programu pilotażowego opieki koordynowanej POZ PLUS

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 10 czerwca 2019 18:25

Centrala Funduszu opublikowała Zarządzenie nr 61/2019/DAiS Prezesa NFZ z dnia 10 czerwca 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie programu pilotażowego opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej ''POZ PLUS''.

NFZ: zarządzenie ws. programu pilotażowego opieki koordynowanej POZ PLUS
Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

W zarządzeniu dodano m.in. zapis o wspieraniu świadczeniobiorców w uzyskiwaniu dostępu do Internetowego Konta Pacjenta oraz wydłużono okres, na jaki zawierane są umowy z realizatorami projektu pilotażowego  - umowa zawierana jest na okres do dnia 30 czerwca 2021 r.

Dyrektor oddziału wojewódzkiego Funduszu przedstawia realizatorowi programu pilotażowego w terminie 3 dni od dnia wejścia w życie niniejszego zarządzenia propozycję aneksu do umowy o realizację pilotażu ''POZ PLUS''. Realizator programu pilotażowego odsyła do oddziału wojewódzkiego Funduszu podpisany aneks do umowy o realizację pilotażu ''POZ PLUS'', o którym mowa w ust. 1, w terminie do dnia 21 czerwca 2019 r.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu podpisania, z wyjątkiem § 1 pkt 1, 5 i 11, które wchodzą w życie z dniem 1 lipca 2019 r.

Więcej: nfz.gov.pl

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum