Minister zdrowia wydłuża prace zespołu. Więcej czasu na przygotowanie raportu

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia08 grudnia 2022 18:00

Nie do końca grudnia br., a dłużej działać będzie przy Ministrze Zdrowia Zespół "do spraw analizy sytuacji zdrowotnej ludności Rzeczypospolitej Polskiej w czasie pandemii COVID-19 oraz jej konsekwencji zdrowotnych.

Minister zdrowia wydłuża prace zespołu. Więcej czasu na przygotowanie raportu
Prace zespołu wydłużone o trzy miesiące. Fot. Shutterstock
  • 8 grudnia wejdą w życie zmiany, które wydłużają czas funkcjonowania zespołu zajmującego się zdrowiem Polaków po pandemii 
  • Zarządzenie opublikowane 7 grudnia stwierdza, że organ doradczy ministra zdrowia będzie działał do końca marca przyszłego roku
  • Zmienia się tym samym czas, w jakim zespół ma przedstawić swój raport

Wydłużony czas działania zespołu "covidowego"

Przypomnijmy, zespół do spraw analizy sytuacji zdrowotnej ludności
Rzeczypospolitej Polskiej w czasie pandemii COVID-19 oraz jej konsekwencji zdrowotnych powołany został do życia zarządzeniem Ministra Zdrowia w połowie czerwca br.

Jego głównym zadaniem analiza sytuacji zdrowotnej ludności Rzeczypospolitej Polskiej w czasie pandemii COVID-19. Zespół do zakończenia swojej działalności ma przedstawic ministrowi raport w tym zakresie.

Okazuje się, że funkcjonowanie zespołu zostaje wydłużone do końca marca przyszłego roku. Tym samym raport organ doradczy przedstawić ma ministrowi nie później niz do 1 kwietnia 2023 r.

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum