×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

Mazowieckie: Dwa wypadki, dwie osoby w szpitalu

Autor: • Źródło: PAP30 stycznia 2023 12:32

Padający śnieg powoduje znaczne utrudnienia na mazowieckich drogach. W poniedziałek, przed południem doszło do dwóch wypadków w podwarszawskich powiatach. Dwie osoby w nich poszkodowane trafiły do szpitala.

Mazowieckie: Dwa wypadki, dwie osoby w szpitalu

Opady śniegu powodują utrudnienia zarówno dla kierowców, jak i pieszych. W samej stolicy sytuacja nie jest dramatyczna. Na ulicach pracuje 170 posypywarek, a służby nie odnotowały wzmożonych interwencji związanych z kolizjami.

Inaczej sytuacja wygląda na drogach podwarszawskich powiatów. Przed południem doszło na nich do dwóch wypadków. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

"W Ustanowie (pow. piaseczyński) przy ulicy Głównej, 75-letni kierujący pojazdem marki volkswagen nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie szkoły podstawowej, a następnie w drzewo. Został przewieziony do szpitala" - poinformowała piaseczyńska policja.

Do kolejnego groźnego zdarzenia doszło ok. godz. 10 na ul Sochaczewskiej w miejscowości Strzykuły (pow. warszawski zachodni). Kierowca renault jadący w kierunku Warszawy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Auto dachowało. "W pojeździe podróżowały cztery osoby. Jeden z pasażerów został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy" - przekazała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego. Na miejscu nadal pracują policjanci, kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Policja ostrzega przed trudnymi warunkami na drodze i apeluje o spokojną i bezpieczną jazdę.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze