MZ ws. edukacji nt. profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych

Autor: MZ/Rynek Zdrowie • • 02 lipca 2013 11:13

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło konkurs ofert na wybór realizatorów programu zdrowotnego pn. "Narodowy Program Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego na lata 2013-2016 POLKARD".

MZ ws. edukacji nt. profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych

Chodzi o zadanie pn. "Program edukacji młodzieży licealnej w zakresie zarządzania zdrowiem - SYNDROM wraz z zadaniem Kompleksowy, modelowy program strukturalnej interwencji ukierunkowany na prewencję pierwotną chorób układu krążenia rozwijających się na podłożu miażdżycy tętnic dla średniej wielkości gminy pozawielkomiejskiej".

Celem zadania jest zwiększenie wiedzy uczniów szkół średnich w zakresie zagadnień związanych z profilaktyką zdrowotną, a także utworzenie, wdrożenie i zweryfikowanie skuteczności działania kompleksowego programu pierwotnej prewencji chorób naczyniowo-sercowych rozwijających się na podłożu miażdżycy tętnic, możliwego do wdrożenia w gminach średniej wielkości.

W ramach zadania prowadzone będą działania w dwóch zasadniczych obszarach: ogólnopopulacyjnej oraz wśród pacjentów z grupy wysokiego ryzyka.

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 lipca 2013 r. do godziny 16:00.

Więcej: http://www.mz.gov.pl/

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum