×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

MZ o konkursie na wybór realizatorów programu zdrowotnego

Autor: MZ/Rynek Zdrowia08 lutego 2012 17:16

Resort zdrowia opublikował w środę (8 lutego) ogłoszenie o konkursie na wybór realizatorów programu zdrowotnego "Leczenie antyretrowirusowe osób żyjących z wirusem HIV w Polsce na lata 2012-2016".

MZ o konkursie na wybór realizatorów programu zdrowotnego
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Na podstawie art. 48 ust. 4 i w związku z ust. 5 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych Krajowe Centrum ds. AIDS ogłasza konkurs ofert na wybór realizatorów programu zdrowotnego pt. „Leczenie antyretrowirusowe osób żyjących z wirusem HIV w Polsce na lata 2012-2016".

W ramach koordynacji Programu Leczenia ARV Krajowe Centrum ds. AIDS zawrze umowy z wybranymi w drodze konkursu ośrodkami, które będą prowadziły terapię antyretrowirusową (ARV) tj. będą bezpośrednimi realizatorami Programu, w ramach których zobowiąże się do przekazywania (w transzach w oparciu o tryb przydzielania środków finansowych przez Ministerstwo Zdrowia) leków antyretrowirusowych, specjalistycznych testów diagnostycznych do monitorowania terapii ARV (zgodnie z założeniami programu) oraz szczepionek dla dzieci urodzonych przez matki HIV(+) do kwoty 3500,00 PLN na jeden miesiąc w przeliczeniu na jednego pacjenta, w latach 2012-2016.

Więcej: http://www.mz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze