×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Konkurs dla samorządów: zgłoś ciekawą inicjatywę prozdrowotną!

Autor: MAK/Rynek Zdrowia07 stycznia 2018 18:19

Znasz ciekawą inicjatywę prozdrowotną w Twojej gminie lub województwie? Sam taką zrealizowałeś? Zgłoś się do nas i otrzymaj prestiżową nagrodę!  Do 15 stycznia czekamy na zgłoszenia do konkursu „Zdrowy Samorząd”.

Konkurs dla samorządów: zgłoś ciekawą inicjatywę prozdrowotną!
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia organizują konkurs „Zdrowy Samorząd”, po to by nagrodzić promocję zachowań prozdrowotnych i edukację zdrowotną oraz profilaktykę.
 
Głównym celem przedsięwzięcia jest wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego (JST), które w sposób najbardziej efektywny realizują - między innymi w ramach programów polityki zdrowotnej - zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń i/lub ich czynników ryzyka.

Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną Konkursu „Zdrowy Samorząd”. Uczestnikami Konkursu mogą być jednostki samorządu terytorialnego na poziomie gminy, powiatu i województwa.

Zgłoszenia powinny uwzględniać wybraną aktywność samorządów w latach 2014-2017, obejmującą m.in. realizację samorządowych programów polityki zdrowotnej lub kampanii edukacyjnych oraz akcji profilaktycznych.

Zgłoszenia kandydatów - jednostek samorządu terytorialnego (JST) - mogą być wysyłane do redakcji Portalu Samorządowego i Rynku Zdrowia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: zdrowysamorzad@ptwp.pl

Szczegółowy regulamin wraz z formularzem zgłoszenia udziału w Konkursie załączamy do pobrania (pdf). Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 stycznia 2018 roku.

Nagrody - statuetki „Zdrowy Samorząd” - zostaną przyznane w trzech kategoriach:
• Zdrowa Gmina
• Zdrowy Powiat
• Zdrowe Województwo

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 8 marca 2018 r. podczas III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC; Katowice, 8-10 marca 2018 r.): www.hccongress.pl

 

DO POBRANIA

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum