×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole

Kielce: chcą walczyć z wadami postawy u dzieci

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia04 listopada 2013 09:00

Kielecki ratusz planuje akcję "Płynę po zdrowie", w ramach której w mieście organizowanych będzie cykl bezpłatnych imprez sportowo-rekreacyjnych. W ten sposób samorząd chce walczyć z wadami postawy wśród dzieci i młodzieży.

Kielce: chcą walczyć z wadami postawy u dzieci
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Miasto w ubiegłym roku zorganizowało kampanię profilaktyczną i cykl warsztatów dla 650 dzieci z pięciu kieleckich szkół. W tym roku rozszerzy swoją propozycję. W jej ramach organizowanych będzie cykl imprez sportowo-rekreacyjnych na obiektach MOSiR-u. Samorząd stawia na pływanie, ponieważ to prosta metoda na korektę wad postawy i chce do tej formy aktywności zachęcić wszystkich kielczan.

Zajęcia dla kielczan w każdym wieku będą się odbywać od 9 listopada przez sześć kolejnych weekendów na pięciu pływalniach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Będą bezpłatne, ale trzeba się będzie na nie zarejestrować.

Magistrat chce na projekt przeznaczyć 300 tys. zł. Na przekazanie tych pieniędzy muszą się jeszcze zgodzić kieleccy radni, nad zmianami w uchwale budżetowej będą głosować 7 listopada.

Więcej:  www.gazeta.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  PARTNERZY SERWISU
  partner serwisu
  partner serwisu
  partner serwisu

  Najnowsze