Kielce: SOR w szpitalu zespolonym w piątek wznowi przyjęcia pacjentów

Autor: • Źródło: PAP26 sierpnia 2022 15:48

Szpitalny Oddział Ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach w piątek o godz. 19.00 wznowi przyjmowanie pacjentów – poinformowała PAP rzeczniczka szpitala Anna Mazur-Kałuża.

Kielce: SOR w szpitalu zespolonym w piątek wznowi przyjęcia pacjentów

SOR w kieleckim szpitalu nie przyjmował pacjentów od godz. 7.00 w czwartek. "Powodem wstrzymania przyjęć są względy sanitarno-epidemiologiczne i konieczność przeprowadzenia w budynku pilnej dezynsekcji. Prosimy, by zespoły ratownictwa medycznego kierowane były do innych podmiotów leczniczych. SOR będzie zamknięty również dla pacjentów indywidualnych" - powiedziała w środę PAP Mazur-Kałuża.

Początkowo przyjęcia pacjentów miały być wznowione w sobotę o godz. 7.00. Dyrekcji i pracownikom szpitala uda się jednak przyśpieszyć ten termin.

"Zakończyliśmy już dezynsekcję. W piątek o godz. 19.00 wznawiamy przyjmowanie pacjentów na szpitalnym oddziale ratunkowym" - poinformowała rzeczniczka szpitala.

Dodała, że bez zmian w kieleckiej placówce pracowały w tym czasie izby przyjęć w Świętokrzyskim Centrum Neurologii, w Świętokrzyskim Centrum Pediatrii, Ginekologiczno-Położnicza i w Klinice Chorób Zakaźnych.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum