Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia: transmisje 21 debat m.in. w portalu rynekzdrowia.pl

Autor: WOK/Rynek Zdrowia • • 15 października 2020 17:54

Ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, tegoroczne Forum Rynku Zdrowia (19-20 października) odbędzie się wyłącznie w formule internetowej, bez udziału publiczności. Przebieg 21 debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić dzięki transmisjom w portalu rynekzdrowia.pl i na stronie forumrynkuzdrowia.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia: transmisje 21 debat m.in. w portalu rynekzdrowia.pl

Organizowane od 2005 r. Forum Rynku Zdrowia stało się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

Termin tegorocznego Forum - które w całości przeprowadzone zostanie w internetowej formule - skłania do prezentacji oraz omówienia rozwiązań mających prowadzić do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej, także w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od kilku miesięcy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, dotyczyć będą zróżnicowanej tematyki, obejmującej politykę zdrowotną, organizację, finanse i zarządzanie, jak również terapie w wybranych dziedzinach medycyny.

Do wielowątkowej dyskusji w ramach Forum Rynku Zdrowia od kilkunastu lat zapraszamy wszystkich zainteresowanych obecnym stanem oraz przyszłością systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Nowa, internetowa formuła pozwoli na utrzymanie dotychczasowego poziomu dyskusji, a uczestnictwo w forum możliwe będzie z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, bez żadnego ryzyka epidemicznego.

Wydarzenie każdego roku gromadziło ponad 1000 gości. Jednak jego tegoroczna edycja - ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z sytuacją epidemiczną - odbędzie się bez udziału publiczności.

Tradycyjnie już pierwszego dnia Forum (19 października 2020 r.) przyznane zostaną Portrety Polskiej Medycyny - coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia. Wirtualny „Wieczór Portretów Polskiej Medycyny 2020” - tym razem, z oczywistych względów, bez udziału publiczności - transmitowany będzie na stronie forumrynkuzdrowia.pl, a retransmisję zamieścimy w portalu rynekzdrowia.pl.

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP, wydawca między innymi magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.

Pełny program Internetowego Forum Rynku Zdrowia i rejestracja na transmisje:
https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2020/pl/

Serdecznie zapraszamy do śledzenia internetowych relacji z tego wydarzenia!

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum