Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia: pierwszy dzień w filmowym skrócie

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 20 października 2020 05:47

Za nami pierwszy dzień Internetowego XVI Forum Rynku Zdrowia (19-20 października). Dla wszystkich zainteresowanych otwarte są wirtualne sale. Wydarzenie można (po zarejestrowaniu się) śledzić na stronie forumrynkuzdrowia.pl oraz w portalu rynekzdrowia.pl.

Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia: pierwszy dzień w filmowym skrócie

Termin tegorocznego Forum skłania m.in. do omówienia rozwiązań poprawiających funkcjonowanie polskiego systemu opieki zdrowotnej także w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od kilku miesięcy. Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia, które odbywa się bez udziału publiczności i realizowane jest przez studio telewizyjne - zainaugurowała w poniedziałek (19 października) debata pt.: „Czy wygrywamy z koronawirusem?”.

Zobacz pierwszy dzień Internetowego XVI Forum Rynku Zdrowia w filmowym skrócie.

Pierwszego dnia Forum rozmawialiśmy także, m.in. o finansowaniu podmiotów leczniczych oraz świadczeń zdrowotnych, e-zdrowiu w Polsce, wpływie pandemii COVID-19 na rozwój Programu Szczepień Ochronnych, zarządzaniu szpitalami, polskiej onkologii, chorobach rzadkich, a także pacjentach z HIV w dobie pandemii koronawirusa.

Tradycyjnie już pierwszego dnia Forum poznaliśm  Laureatów Portretów Polskiej Medycyny - corocznych wyróżnień przyznawanych przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia. Wirtualny „Wieczór Portretów Polskiej Medycyny 2020” - tym razem, z oczywistych względów, bez udziału publiczności - transmitowany był na stronie forumrynkuzdrowia.pl, a retransmisję zamieścimy w portalu rynekzdrowia.pl.

Pełny program Internetowego XVI Forum Rynku Zdrowia, składy prelegentów i rejestracja: forumrynkuzdrowia.pl

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum