Gronkiewicz-Waltz: za kilka dni przetarg na budowę szpitala południowego
Modernizacja stołecznych szpitali znalazła się wśród 10 priorytetów, jakie przedstawiła w sobotę (4 października br.) starająca się o reelekcję prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Na stołecznej konwencji PO Gronkiewicz-Waltz oceniła, że Warszawa nigdy nie miała takiej szansy jak dzisiaj. - Warszawa, to miasto, które w Europie Środkowej rozwija się najszybciej i najlepiej - podkreśliła.
Wśród 10 priorytetów Gronkiewicz-Waltz na trzecią kadencję prezydentury w Warszawie znalazły się: rozbudowa i modernizacja szpitali: wolskiego, bielańskiego i praskiego.
Kandydatka PO chce też skupić się na: modernizacji przychodni zdrowia m.in. na Żoliborzu, Pradze Płn. i w Wesołej; budowie przychodni na Bemowie.
Gronkiewicz-Waltz zaznaczyła, że w ostatnich 8 latach w Warszawie zainwestowano 34 mld zł. Poinformowała też, że w przyszłym tygodniu ogłoszony zostanie przetarg na budowę szpitala południowego.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)