Gdzie odbędzie się jutrzejsze posiedzenie Komisji Zdrowia? Komunikat CIS

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 03 października 2018 16:56

Kancelaria Sejmu, jako administrator budynków sejmowych i Straż Marszałkowska, jako formacja odpowiedzialna za bezpieczeństwo obiektów, w odpowiedzialny i racjonalny sposób dysponują pomieszczeniami w gmachu przy Wiejskiej - czytamy w komunikacie Centrum Informacyjnego Sejmu, który w środę (3 października) opublikowała PAP.

Gdzie odbędzie się jutrzejsze posiedzenie Komisji Zdrowia? Komunikat CIS
Gdzie odbędzie się jutrzejsze posiedzenie Komisji Zdrowia? Komunikat CIS. Fot. Archiwum

Wniosek Przewodniczącego Komisji Zdrowia, dotyczący zgody na wstęp na czwartkowe posiedzenie znacznej liczby osób niebędących członkami Komisji, wpłynął z niewielkim wyprzedzeniem. Trwa 69. posiedzenie Sejmu, obraduje kilkadziesiąt komisji sejmowych i zespołów parlamentarnych, co oznacza, że zadośćuczynienie w satysfakcjonujący sposób prośbie Przewodniczącego jest bardzo trudne z przyczyn organizacyjnych.

W trosce o sprawny przebieg prac parlamentarnych, w tym komisyjnych, Przewodniczącemu Komisji Zdrowia zaproponowano organizację posiedzenia w Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog. Za wyborem tego miejsca sprzyja też porządek obrad posiedzenia - dotyczy on wszak wypracowania satysfakcjonujących rozwiązań płacowych dla pracowników służby zdrowia.

Kancelaria Sejmu jest w stałym kontakcie z Komisją Zdrowia i pozostaje do dyspozycji w celu wypracowania najlepszego z możliwych rozwiązań.

Czytaj: Arłukowicz: posiedzenie komisji zdrowia odbędzie się w Sejmie

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum