Forum Rekomendacji: proponowane rozwiązania, wnioski z dyskusji

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 30 grudnia 2015 05:49

Koniec roku jest dobrą okazją nie tylko do przeprowadzania różnego rodzaju bilansów, ale także sprzyja planowaniu i określaniu celów, które chcemy osiągnąć w najbliższej przyszłości. Nie inaczej jest w ochronie zdrowia.

Forum Rekomendacji: proponowane rozwiązania, wnioski z dyskusji
Podczas sesji inaugurującej XI Forum Rynku Zdrowia; FOT. PTWP

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wydanie raportu pt. "Forum Rekomendacji" (patrz obok - format pdf do pobrania), będącego obszernym podsumowaniem obrad tegorocznego Forum Rynku Zdrowia (Warszawa, 22-23 października 2015 r.).

Jedenasta już edycja corocznej konferencji organizowanej przez wydawcę oraz redakcją miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia, odbywała się w szczególnych okolicznościach, tuż przed wyborami parlamentarnymi.

To czas, który z jednej strony skłaniał do podsumowania ostatnich lat w polskiej ochronie zdrowia, z drugiej zaś strony sprzyjał formułowaniu rekomendacji dla nowego rządu.

W 17 rozdziałach staraliśmy streścić najważniejsze wnioski z dyskusji panelowych, a także proponowane rozwiązania i rekomendacje formułowane przez uczestników poszczególnych sesji.

Publikacja w drukowanej formie trafiła już m.in. do przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska związanego z systemem ochrony zdrowia, w tym parlamentarzystów oraz decydentów kształtujących polską politykę zdrowotną.

Teraz stwarzamy możliwość zapoznania się z tym wydawnictwem wszystkim naszym Czytelnikom.

Mamy nadzieję, że publikacja „Forum Rekomendacji” stanie się także kanwą kolejnych opiniotwórczych dyskusji nad stanem i kierunkami koniecznych zmian w naszej ochronie zdrowia.

Redakcja Rynku Zdrowia

 

 

 

DO POBRANIA

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum