×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Europejski Kongres Gospodarczy: skorzystaj z mobilnego przewodnika

Autor: wnp.pl/Rynek ZdrowiaOpublikowano: 07 maja 2012 21:43

Szybki dostęp do najświeższych informacji na temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest możliwy od tego roku dzięki mobilnej aplikacji na najbardziej popularne platformy Android oraz iOS (iPhone, iPad).

Europejski Kongres Gospodarczy: skorzystaj z mobilnego przewodnika
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Przypomnijmy, że w programie IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego (Katowice, 14-16 maja 2012 r.) nie zabraknie debat dotyczących szeroko rozumianej ochrony zdrowia.

Już pierwszego dnia Kongresu (14 maja)  odbędzie kolejna edycja Ogólnopolskiego Spotkania Menedżerów Ochrony Zdrowia, stanowiącego podsumowanie tegorocznych regionalnych debat organizowanych przez wydawcę wraz redakcją miesięcznika i portalu Rynku Zdrowia.

Zaplanowano m.in. dyskusję panelową z udziałem decydentów, świadczeniodawców i przedstawicieli organizacji działających w systemie ochrony zdrowia, poświęconą najważniejszym problemom opieki zdrowotnej w Polsce. Kolejne sesje dotyczyć będzie m.in.: możliwości koordynacji działań różnych organów założycielskich i podmiotów ochrony zdrowia na poziomie regionów, możliwości przekształceń jednostek ochrony zdrowia oraz kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej.

Więcej: www.rynekzdrowia.pl/Konferencje

- Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza biznesowa Europy Centralnej. Od pierwszej edycji stawiamy na nowoczesne komunikowanie z uczestnikami wydarzenia - mówi Wojciech Kuśpik, inicjator EEC, prezes Grupy PTWP SA (wydawca m.in. miesięczników Nowy Przemysł i Rynek Zdrowia oraz portalu rynekzdrowia.pl).

- Mobilny przewodnik w postaci aplikacji na dwóch najbardziej popularnych platformach z pewnością ułatwi poruszanie po kongresowych wiadomościach, tematach, lokalizacjach i pomoże zaplanować własny udział w poszczególnych wydarzeniach - dodaje prezes Kuśpik.

Aplikacja została podzielona na pięć zakładek: wiadomości, wideo, agenda, sponsorzy i informacje o EEC. Dzięki temu użytkownik zyskuje w jednym miejscu szybki dostęp do najważniejszych materiałów o wydarzeniu, przydatnych kontaktów oraz multimediów.

Oprogramowanie umożliwia zapoznanie się z obejmującą sto tematycznych sesji agendą Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Użytkownik aplikacji ma możliwość wyboru prezentacji treści pogrupowanych według czasu lub miejsca.

Aplikacja mobilna to nie jedyne z nowoczesnych rozwiązań, którymi posługują się organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Komunikację wydarzenia wspierają działania w social media oraz np. sms-relations.

Aby pobrać aplikację dla platformy Android należy otworzyć w urządzeniu aplikację Google Play (dawny Android Market) i wyszukać aplikację po nazwie "Europejski Kongres Gospodarczy". Można również skorzystać z bezpośredniego adresu: kliknij tu lub w przypadku korzystania z iPada: kliknij tu.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum