Dziś posiedzenie Komisji Zdrowia. Tematem kształcenie studentów medycyny

Autor: oprac. SzB • Źródło: Sejm, Rynek Zdrowia19 października 2022 05:24

19 października zaplanowano wyjazdowe posiedzenie Komisji Zdrowia. Odbędzie się ono w Szczecinie i będzie dotyczyło kształcenia studentów medycyny.

Dziś posiedzenie Komisji Zdrowia. Tematem kształcenie studentów medycyny
Wyjazdowe posiedzenie Komisji Zdrowia. Tematem kształcenie studentów. Fot. Shutterstock
  • W środę, 19 października, zaplanowano wyjazdowe posiedzenie Komisji Zdrowia
  • Na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie podjęty zostanie temat metod kształcenia studentów medycyny z wykorzystaniem innowacyjnych metod
  • Z kolei dzień później — 20 października — zapowiedziano posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej dotyczące rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zawodzie ratownika medycznego oraz samorządzie ratowników medycznych

19 października posiedzenie Komisji Zdrowia w Szczecinie

W środę, 19 października, zaplanowano wyjazdowe posiedzenie Komisji Zdrowia. Odbędzie się ono w sali Rad Wydziałów w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie przy ul. Rybackiej. 

W jego trakcie zapowiedziano rozpatrzenie informacji na temat współczesnych metod kształcenia studentów medycyny z wykorzystaniem innowacyjnych metod szkoleniowych. Komisja rozpocznie się o godz. 12:30. 

Obradować będzie także podkomisja nadzwyczajna

Natomiast dzień później, 20 października, odbędzie się posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej, która w porządku obrad ma rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o zawodzie ratownika medycznego oraz samorządzie ratowników medycznych. Początek zaplanowano na godz. 13. 

Tego samego dnia (o godz. 8.20) odbędzie się również posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Autyzmu. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum