Dziś Zespół Trójstronny ds. Ochrony Zdrowia. Będzie m.in. o wynagrodzeniach medyków

Autor: oprac. JPP • Źródło: Rynek Zdrowia12 kwietnia 2022 05:50

12 kwietnia odbędzie się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia. Mowa będzie m.in. o personelu medycznym w domach pomocy społecznej, nowej ustawie o najniższych wynagrodzeniach medyków, ale również o znaczeniu koncepcji Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta dla branży farmaceutycznej.

Dziś Zespół Trójstronny ds. Ochrony Zdrowia. Będzie m.in. o wynagrodzeniach medyków
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz przed Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik

 

12 kwietnia Zespół Trójstronny ds. Ochrony Zdrowia

12 kwietnia odbędzie się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia. Mowa będzie m.in. o personelu medycznym w domach pomocy społecznej, nowej ustawie o najniższych wynagrodzeniach medyków, ale również o znaczeniu koncepcji Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta dla branży farmaceutycznej.

Posiedzenie rozpocznie się o godzinie 13. w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie.

12 kwietnia. Zespół Trójstronny ds. ochrony zdrowia. Porządek obrad:

  • Przyjęcie protokołu z posiedzenia w dniu 24 marca 2022 r.
  • Opieka zdrowotna dla obywateli Ukrainy
  • Znaczenie koncepcji Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta dla branży farmaceutycznej, ze szczególnym uwzględnieniem projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw (UC81)
  • Personel medyczny w domach pomocy społecznej
  • Informacja Ministerstwa Zdrowia o stanie prac nad nowelizacją ustawy z dnia 8 czerwca 2017 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych
  • Sprawy różne.Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum