Dworczyk: jutrzejsza dostawa szczepionki Moderna została odwołana

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 25 stycznia 2021 10:26

Otrzymaliśmy informację, że wtorkowa dostawa szczepionki Moderna została odwołana i przesunięta najwcześniej na najbliższy weekend - przekazał w poniedziałek (25 stycznia) szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.

Dworczyk: jutrzejsza dostawa szczepionki Moderna została odwołana
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Podczas wspólnego briefingu ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i szefa KPRM obaj politycy apelowali, aby szczepienia przeciw COVID-19 zostały wyłączone poza spór polityczny. - Niestety dzisiaj rano przyszła do nas informacja, że dostawa szczepionki Moderna jutro została odwołana i została przesunięta najwcześniej na najbliższy weekend, więc jest to kolejne kilka dni, kiedy kolejny producent informuje w ostatniej chwili o zmianie terminu dostawy - poinformował Dworczyk.

- Mamy dwie możliwości do wyboru: albo zaczniemy znowu okładać się politycznymi pałkami, mówię o nas, politykach, albo wspólnie będziemy starali się robić wszystko, żeby program, mimo tych trudności zewnętrznych, trudności na które polski rząd czy polska klasa polityczna nie ma wpływu, aby ten program był realizowany - powiedział szef KPRM.

Grzegorz Bruszewski, Mateusz Roszak (PAP)

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum