Diagności laboratoryjni i fizjoterapeuci do ministra zdrowia: czy słowa pana nic nie znaczą?

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 15 października 2019 18:10

Wybory odbyły się przedwczoraj, a już dziś mamy pierwsze niedotrzymane słowo po kampanii wyborczej - stwierdza we wtorek (15 października) Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych.

Diagności laboratoryjni i fizjoterapeuci do ministra zdrowia: czy słowa pana nic nie znaczą?
Fot. PTWP

Uważają, że minister zdrowia Łukasz Szumowski ''oszukał najmniej zarabiających fizjoterapeutów i pracowników laboratoriów''.

Przypominają, że podczas spotkania 2 października szef resortu zdrowia sam zaproponował termin kolejnego, by kontrolować wprowadzenie w życie ustaleń.

''My już wiemy, że ustalenia nie doszły do skutku, tak jak planowane na 16 października spotkanie z ministrem zdrowia'' - wskazują.

W spotkaniu mieli wziąć udział: Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych, Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii - OZZPF i Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Diagnostyki Medycznej i Fizjoterapii.

Na mediach społecznościowych diagności laboratoryjni i fizjoterapeuci opublikowali post na ten temat, pytając: "Czy słowa pana ministra nic nie znaczą?".

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum