Bukiel o tym, ''gdzie pan premier ma sprawy służby zdrowia''

Autor: OZZL/Rynek Zdrowia • • 04 stycznia 2018 18:30

Porozumienie Rezydentów OZZL w liście do premiera poprosiło o pilne spotkanie. W odpowiedzi na ten list premier stwierdził, że z rezydentami spotka się minister Radziwiłł, bo do tego jest wyznaczony. - To wydarzenie bardziej niż cokolwiek pokazuje jaki stopień „priorytetowości” mają sprawy publicznej ochrony zdrowia u pana premiera i u rządu - pisze Krzysztof Bukiel, przewodniczący ZK OZZL.

Bukiel o tym, ''gdzie pan premier ma sprawy służby zdrowia''
Reakcja pana premiera Morawieckiego w niczym nie różni się od reakcji jego poprzedniczki na tym stanowisku - pisze Krzysztof Bukiel. Fot. Archiwum

Jak podkreśla Bukiel, reakcja premiera Morawieckiego w niczym nie różni się od reakcji jego poprzedniczki na tym stanowisku.

''OZZL, a także Porozumienie Zawodów Medycznych i parę innych organizacji skupiających pracowników służby zdrowia zwracało się z wnioskiem o spotkanie z premierem rządu RP w ostatnich dwóch latach wielokrotnie. Za każdym razem załatwiono ich odmownie, kierując do ministra zdrowia jako osoby ''wyznaczonej'' do tych spraw'' - wskazuje Bukiel w felietonie opublikowanym na stronie internetowej OZZL.

Więcej: www.ozzl.org.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum