AOTMiT o porządku obrad Rady Przejrzystości 4 czerwca

Autor: AOTMiT/Rynek Zdrowia • • 29 maja 2018 19:10

Porządek obrad Rady Przejrzystości 20/2018 w dniu 4 czerwca 2018 r. obejmuje m.in. przygotowanie stanowisk oceny leku oraz przygotowanie opinii o projektach programów polityki zdrowotnej jednostek samorządu terytorialnego.

Rada Przejrzystości 4 czerwca zajmie się m.in. przygotowaniem opinii o projektach programów polityki zdrowotnej jednostek samorządu terytorialnego. Fot. Fotolia

Jak informuje AOTMiT, Rada zajmie się m.in.:
- Przygotowaniem stanowiska w sprawie oceny leku KYPROLIS (karfilzomib) w ramach programu lekowego: ''Karfilzomib w leczeniu chorych na opornego lub nawrotowego szpiczaka mnogiego (ICD-10: C90.0)''.
- Przygotowaniem stanowiska w sprawie zmiany technologii medycznej: Badania diagnostyczne tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego RM w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.
- Przygotowanie opinii o projektach programów polityki zdrowotnej jednostek samorządu terytorialnego m.in. ''Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i leczenia nadwagi i otyłości w populacji młodzieży w Gminie Wólka na lata 2018-2019''.

Więcej: www.aotmit.gov.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum