ZnanyLekarz.pl otworzy specjalną przychodnię podczas Finału WOŚP

Autor: RZX/Rynek Zdrowia • • 12 stycznia 2018 10:52

W niedzielę (14 stycznia) zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem pod hasłem: "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Po raz kolejny w akcję włączy się portal ZnanyLekarz.pl. Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie uruchomi specjalną przychodnię, w której będzie można skorzystać z porad lekarzy i wykonać wybrane badania.

Po raz kolejny w akcję włączy się portal ZnanyLekarz.pl Fot. WOŚP

Specjalnie na potrzeby WOŚP ZnanyLekarz.pl otworzy przychodnię, gdzie przez cały dzień finału będzie można skorzystać z porad lekarzy specjalistów i wykonać badania, m.in. spirometryczne, oznaczenie poziomu cukru, badanie w kierunku wad postawy u dzieci, ale także badanie okulistyczne, porady dietetyczne czy badanie piersi (dzięki urządzeniu Braster).

Lekarzy specjalistów zapewni partner portalu, klinika MD Clinic.

Przychodnia będzie czynna w godz. 9-22. Wszystkie konsultacje i badania będą bezpłatne. Przychodnia stanie się jednocześnie sztabem, w którym do puszki WOŚP będzie można wrzucić przysłowiową „złotówkę”.

Szczegółowy plan działania przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji będzie dostępny na stronie przychodniawosp.znanylekarz.pl.

ZnanyLekarz.pl jest częścią Grupy DocPlanner, platformy łączącej pacjentów i lekarzy. Poprzez serwisy grupy miesięcznie umawianych jest 500 tys. wizyt. W bazie danych znajduje się ponad 2 mln lekarzy i pracowników służby zdrowia z 24 krajów z łączną liczbą 2 mln opinii.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum