Zgłoś firmę do Konkursu "Teraz Polska" - wkrótce mija termin!

www.rynekzdrowia.pl Autor: PTWP - RynekZdrowia.pl • Źródło: MN/Rynek Zdrowia   • 13 stycznia 2020 20:39

Tylko do 31 stycznia 2020 r. można zgłaszać produkty, usługi i innowacje do Konkursu „Teraz Polska”. Nie warto czekać, bo korzyści dla firmy wynikające z posiadania Godła „Teraz Polska” jest bez liku. Poniżej przedstawiamy najważniejsze.

Gala "Teraz Polska 2019"; FOT. Kamil Broszko

Konkurs „Teraz Polska” to inicjatywa promująca krajową gospodarkę już niemal 30 lat. W tym czasie wyróżniono ponad 700 laureatów - produkty i usługi tworzone przez firmy reprezentujące różnorodne branże. Godło „Teraz Polska” stało się znakiem rozpoznawalnym przez wszystkich Polaków, zaś dobra nim oznaczone, niezależnie od kategorii, są utożsamiane z wysoką jakością przez 80 proc. respondentów. W dobie silnej konkurencji Polacy odwołują się do znaków jakości, a w ich hierarchii Godło „Teraz Polska” zajmuje najwyższą pozycję.

Polecamy udział w Konkursie „Teraz Polska”, bowiem jest to inicjatywa, która oferuje wymierne korzyści dla przedsiębiorców. Oto najważniejsze z nich:

Logo i marka
Udział w Konkursie „Teraz Polska” umożliwia pozyskanie Godła „Teraz Polska”, a następnie włączanie tego efektywnego znaku jakości we wszystkie etapy promocji produktu, usługi czy innowacji. Godło „Teraz Polska” to marka, która wzmacnia marki. Obiektywne badania społeczno-rynkowe realizowane na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego potwierdzają, że oznaczenie produktu lub usługi Godłem „Teraz Polska” wpływa na sukces rynkowy. Więcej o wynikach badań Godła „Teraz Polska”:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/godlo-teraz-polska-zacheca-do-zakupu

Finałowa gala
Kluczowym wydarzeniem każdej edycji Konkursu jest odbywająca się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej Gala „Teraz Polska”. Biorą w niej udział uczestnicy Konkursu, a także czołowi krajowi przedsiębiorcy, przedstawiciele świata sportu i kultury, politycy, dziennikarze, samorządowcy, liderzy opinii. Gala „Teraz Polska” to niezwykła okazja do nawiązania ciekawych znajomości i ekskluzywny sposób świętowania sukcesów w biznesie. Więcej:
https://terazpolska.pl/pl/a/Reportaz-z-Gali-Teraz-Polska
https://terazpolska.pl/pl/a/Noc-cudow-Relacja-z-Gali-Teraz-Polska

Networking
Okazja do owocnych spotkań nie przemija wraz z zakończeniem Gali „Teraz Polska”. Organizator Konkursu - Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego - zrzesza laureatów i proponuje cykliczne spotkania w ramach Klubów „Teraz Polska”. Uczestnicy mają możliwość spotkania z osobistościami polskiej gospodarki, kultury, sportu i polityki w familiarnej atmosferze, wymiany poglądów i doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Więcej:
https://terazpolska.pl/pl/g/Letni-Klub-Teraz-Polska-2019

Obecność w mediach
Fundacja „Teraz Polska” zapewnia firmom, które biorą udział w Konkursie, silną obecność medialną. Jest to możliwe dzięki szerokiej współpracy Fundacji z najważniejszymi i największymi krajowymi redakcjami. Dodatkowo Fundacja prowadzi własne działania wydawnicze i promocyjne - również w nowych mediach - w ramach których promuje dokonania laureatów Konkursu „Teraz Polska”. WIĘCEJ: https://terazpolska.pl/pl/a/Media-o-Laureatach-i-Konkursie-Teraz-Polska

Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu „Teraz Polska” mija 31 stycznia 2020 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie można znaleźć na stronie internetowej terazpolska.pl. Można również kontaktować się bezpośrednio z organizatorem: tel. 22 826 01 91; e-mail: konkurs@terazpolska.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum