Zabrze: opowiedzą o dwóch pasjach - medycynie i przygodzie

Autor: jj/Rynek Zdrowia • • 24 lutego 2016 10:40

W piątek (26 lutego) w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (FRK) odbędą się niezwykłe spotkania w ramach "Konfrontacji - Wielkie wyzwania i… medycyna" z niezwykłymi gośćmi, którzy mają, co najmniej dwie pasje: z dziedziny medycyny i z pogranicza wielkiej przygody.

Grupa muzyczna Zawrat

Goście tego niezwykłego spotkania odpowiedzą na pytania: Co ich pcha tam gdzie nikogo jeszcze nie było? Jak sobie poradzić w wielu nietypowych sytuacjach i jak przygotować się do wielkich i małych wypraw po przygodę?

Gospodarzem spotkania będzie Zbigniew Nawrat, dyrektor Instytutu Protez Serca FRK i grupa muzyczna Zawrat. Gośćmi natomiast między innymi kardiolodzy: Jacek Wacławski - Żeglarz Roku 2003 i 2006 mający na koncie wyprawę Cape Horn - Antarctica oraz drogę morską łączącą północne wody Atlantyku i Pacyfiku przez Ocean Arktyczny oraz Marta Kurdziej - zdobywczyni wielu szczytów górskich.

W trakcie spotkania wystąpi profesjonalna grupa szantowa „Leje na pokład” oraz grupa Zawrat, w której skład wchodzą, obok lidera - Zbigniewa Nawrata, także: Michał Półtorak (głos, piano, flet, gitara) - lekarz obecnie specjalizujący się  w urologii oraz Marcin Lipski (perkusja) - lekarz obecnie specjalizujący się w radiologii.

Wraz nimi wystąpią gościnnie Andrzej Jaworski (Śląskie Centrum Chorób Serca) oraz Jerzy Gałecka (ITAM) z Zabrza.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum