Wrocław: siatkarskie mikołajki dla kliniki hematologii

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 18 grudnia 2009 16:30

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" zaprasza w najbliższą niedzielę (20 grudnia) wszystkich fanów piłki siatkowej do wrocławskiej Hali Orbita.

Wrocław: siatkarskie mikołajki dla kliniki hematologii

Tego dnia, podczas meczu drużyny Impel Gwardia Wrocław, wrocławską halę odwiedzi sam Święty Mikołaj oraz znani sportowcy. Odbędzie się także specjalnie przygotowana akcja sprzedaży tapet-cegiełek, na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei.

Każdy, kto kupi tapetę na telefon komórkowy nadsyłając sms o treści NAD na numer 7355 wesprze budowę nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Co więcej, osoba, która punktualnie – o pełnym kwadransie każdej godziny – wyśle sms jako pierwsza, otrzyma upominek.

Sprzedaż tapet zacznie się tuż przed meczem, o godzinie 14.30 i potrwa do godziny 24.00. Zabawa z upominkami potrwa do godziny 16.45.

Udział w imprezie potwierdzili już: mistrzyni świata w pływaniu Otylia Jędrzejczak; wicemistrz olimpijski w wioślarstwie  Paweł Rańda; piłkarz Radosław Majdan i oczywiście drużyna siatkarek Impel Gwardia Wrocław

Więcej informacji: www.przyjacielekliniki.pl oraz www.przyladeknadziei.pl.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum