Wrocław: po zderzeniu karetka wywróciła się na torach tramwajowych

Autor: Gazeta Wrocławska/Rynek Zdrowia • • 22 grudnia 2014 09:26

W niedzielę (21 grudnia) przed godziną 22 doszło do wypadku na placu Bema we Wrocławiu. Po zderzeniu z volkswagenem golfem, karetka pogotowia wywróciła się na torowisko tramwajowe.

Wrocław: po zderzeniu karetka wywróciła się na torach tramwajowych

Ranne zostały 3 osoby, dwie jadące karetką i jedna, która pomagała wydostać się z ambulansu poszkodowanym. Na miejscu wypadku interweniowali lekarze, strażacy i policjanci.

Według relacji świadków karetka pogotowia jechała do wezwania. Poruszała się na sygnale i wjechała na plac Bema na czerwonym światle. W tym samym czasie, na zielonym świetle na plac Bema wjechał volkswagen.

Nie zauważył na czas pędzącej karetki i doszło do zderzenia. Volkswagen golf zahaczył przodem o tył karetki. Ambulans został wepchnięty na torowisko i przewrócił na bok. W wypadku obrażenia nie zagrażające życiu odniósł kierowca karetki i ratowniczka. Zaraz po zderzeniu pomocy udzielał im przypadkowy przechodzień.

Mężczyzna podczas wyciągania rannych z ambulansu, sam pokaleczył się odłamkami szkła. On także został zabrany do szpitala. Sprawę bada policja.

Więcej: www.gazetawroclawska.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum