Wideo z szefową rządu w szpitalu trafiło na profile społecznościowe

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 13 lutego 2017 20:50

Premier Beata Szydło, która po piątkowym wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR. Nagranie wideo w poniedziałek (13 lutego) opublikowała kancelaria premiera.

Wideo z szefową rządu w szpitalu trafiło na profile społecznościowe
Premier Beata Szydło od 10 lutego pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Fot. Archiwum

Film został opublikowany na profilach kancelarii premiera w serwisach społecznościowych, np. na profilu Beata Szydło.

Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu.

Premier od piątku (10 lutego) jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.

Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.

- Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych - powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum