Warszawa: żołnierze jednostki specjalnej z misją w Instytucie Matki i Dziecka

Autor: KL/Rynek Zdrowia • • 28 grudnia 2020 16:15

GROM Group - firma założona przez byłych żołnierzy Jednostki Specjalnej GROM - przeprowadzi szkolenie dla pracowników warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka z technik radzenia sobie ze stresem w sytuacjach długotrwałego zagrożenia życia.

Warszawa: żołnierze jednostki specjalnej z misją w Instytucie Matki i Dziecka
Szkolenie dla personelu IMID dotyczyć będzie m.in. technik radzenia sobie ze stresem krótko- i długofalowo czy metod skutecznego odreagowania i kontroli stresu. Fot. Shutterstock

W związku z przedłużającym się stanem pandemii COVID-19, dyrekcja Instytutu Matki i Dziecka poprosiła o wsparcie GROM Group, zajmującą się szkoleniami w zakresie bezpieczeństwa oraz obronności. Szkolenie dla personelu IMID dotyczyć będzie m.in. technik radzenia sobie ze stresem krótko- i długofalowo czy metod skutecznego odreagowania i kontroli stresu.

- Przygotowanie psychologiczne do walki z koronawirusem jest równie ważne, co przygotowanie merytoryczne i w zakresie środków ochrony własnej. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie osób, które mają ogromne doświadczenie. Wśród nich są również medycy, którzy nabyli doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności w trakcie działań w kraju i poza jego granicami - mówi Jacek Wiszniowski, instruktor GROM Group, który przeprowadzi szkolenie.

Wiszniowski jest trenerem zmiany, ekspertem w zakresie radzenia sobie ze stresem w sytuacji zagrożenia, wieloletnim wykładowcą Instytutu Psychoimmunologii IPSI, instruktorem psychologii konfliktu Grom Group oraz wolontariuszem Fundacji Niezapomniani. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy trenera - instruktora jednostek specjalnych Wojska Polskiego.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum