Warszawa: szkolenie dla chorych na astmę i alergię

Autor: nfz.gov.pl/Rynek Zdrowia • • 04 maja 2015 13:10

W związku z realizacją projektu edukacyjnego "...liczy się każdy oddech" Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na bezpłatny wykład i warsztaty osoby chore na astmę oskrzelową i alergię oraz ich opiekunów.

Podczas szkolenia planowana jest edukacja w zakresie astmy i alergii mając na uwadze przeciwdziałanie zaostrzeniom tej choroby i radzenia sobie z nimi , zwłaszcza w sezonie pyleń, który jest dla astmatyków i alergików okresem trudnym.

Podczas szkolenia chorzy  będą mogli dowiedzieć się dlaczego chorują, jak prawidłowo inhalować leki, co robić w trakcie zaostrzenia i jak powinna wyglądać opieka nad chorym.

Szkolenie prowadzone będzie przez dr Piotra Dąbrowieckiego, który był prelegentem poprzednich szkoleń, uzyskując bardzo wysoką ocenę ich uczestników.

Szkolenie odbędzie się 6 maja o godz. 17.00 w Warszawie w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Grójeckiej 186. Szkolenie łączy się z obchodami Światowego Dnia Astmy, który w bieżącym roku przypada na 5 maja.

Osoby chętne do wzięcia udziału w tym szkoleniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej infolinia@nfz.gov.pl lub zapisywanie się telefonicznie pod numerem: 22 5726253.

Więcej: www.nfz.gov.pl

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum