Warszawa: ranny mężczyzna nocą porzucony przed szpitalem

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 06 lutego 2019 18:28

Mężczyzna, który został porzucony pod stołecznym szpitalem przy ul. Szaserów, miał ranę na plecach, najprawdopodobniej kłutą - nieoficjalnie ustaliła PAP. Przy mężczyźnie znaleziono dokumenty wskazujące na to, że jest obywatelem Gruzji. Osoby, które go przywiozły, zostały nagrane przez kamerę monitoringu.

- 5 lutego w godzinach nocnych, na teren jednego z praskich szpitali został przewieziony mężczyzna i pozostawiony na tym terenie. Lekarze stwierdzili zgon tego mężczyzny, nie mogę udzielić informacji. O zdarzeniu został poinformowany prokurator, który przeprowadził oględziny - powiedział PAP prok. Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Na razie prokuratura nie wszczęła jeszcze śledztwa, policjanci operacyjnie ustalają okoliczności zdarzenia.

Jak ustaliła PAP, pod szpital podjechał samochód, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. To oni mieli podrzucić około 45-letniego mężczyznę z raną w okolicy prawej łopatki. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

Śledczy nie udzielają informacji, czy pokrzywdzony żył w momencie, w którym został przewieziony pod szpital. Wiadomo jednak, że znaleziono przy nim gruziński paszport.(PAP)

PAP - Hanna Złotorowicz

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum