×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Warszawa: aukcja obrazów dla wsparcia psychoterapii chorych onkologicznie

Autor: PAP/Rynek Zdrowia17 października 2013 17:57

Agata Bogacka, Nicolas Grospierre, Rafał Olbiński, Andrzej Strumiłło, Leszek Wit-Kaczanowski - prace m.in. tych artystów będzie można kupić podczas aukcji charytatywnej "Ziarno sztuki - Ogród nadziei". Odbędzie się ona 23 października w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Warszawa: aukcja obrazów dla wsparcia psychoterapii chorych onkologicznie
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Organizatorem aukcji jest Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia "Ogród nadziei" udzielająca osobom chorym na nowotwory wsparcia psychologicznego.

Cena wywoławcza prawie wszystkich obiektów na aukcji wyniesie 200 zł. Łącznie licytowanych będzie 119 prac - 85 na aukcji "pod młotek" i 37 na aukcji internetowej.

Fundacja "Ogród zdrowia" działa od 2004 r. Jej podstawowym celem jest organizacja wsparcia psychologicznego dla osób chorych i ich bliskich oraz profilaktyka i promocja zdrowia. Do tej pory z jej pomocy skorzystało 1,5 tys. osób.

Środki zgromadzone podczas aukcji w zeszłym roku zostały przeznaczone na realizację integralnego programu zdrowia opracowanego i realizowanego przez fundację. W jego skład wchodzą konsultacje i warsztaty psychoonkologiczne, spotkania grup wsparcia, terapia tańcem i ruchem, warsztat zdrowego gotowania i zajęcia z jogi.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze