×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Waldemar Bojarun o konferencjach medycznych: doskonale pasują na Śląsku

Autor: JAS • Źródło: Rynek Zdrowia16 marca 2023 15:00

Katowice były współgospodarzem VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Wpisuje się to w strategię, aby to miasto było miejscem spotkań zarówno kulturalnych, jak i dla biznesu.  - Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców. Rozwiązania polepszające system opieki zdrowotnej przysłużą się także im — przekonuje wiceprezydent Waldemar Bojarun.

Waldemar Bojarun o konferencjach medycznych: doskonale pasują na Śląsku
Katowice mogą pochwalić się dobrą lokalizacją oraz nowoczesnymi obiektami na organizację wydarzeń. Fot. Rynek Zdrowia
  • Międzynarodowe Centrum Kongresowe to idealne miejsce na organizowanie wielkich wydarzeń, takich jak Kongres Wyzwań Zdrowotnych — uważa Waldemar Bojarun
  • Ósma edycja kongresu była kolejną okazją do wymiany doświadczeń i poszukiwania nowoczesnych rozwiązań przez grono specjalistów
  • Pozytywne zmiany w systemie opieki zdrowotnej przysłużą się każdemu obywatelowi, także mieszkańcom Katowic

HCC okazją do dzielenia się wiedzą i rozwiązywania nurtujących problemów

Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun wyjaśnia, że miasto było współgospodarzem VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC), bo wpisuje się to w strategię, aby stolica Górnego Śląska była miejscem spotkań kulturalnych i biznesowych. 

Przekonuje, że miasto Katowice jest bardzo dobrze zlokalizowane i skomunikowane, z uwagi na linie kolejowe oraz nieodległe lotniska. Międzynarodowe Centrum Kongresowe jest zaś przystosowane do organizacji dużych wydarzeń, takich jak HCC.

Bojarun zauważa, że w ostatnich latach coraz częściej konferencje medyczne odbywają się w Katowicach. I miasto wita je z otwartymi ramionami.

- Tematyka zdrowia jest ważna dla każdego Polaka. Trzeba poszukiwać nowoczesnych rozwiązań i technologii w tym zakresie. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców. Rozwiązania polepszające system opieki zdrowotnej przysłużą się także im — przekonuje Waldemar Bojarun.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze