W grze na tablety jak w prawdziwym szpitalu - kolejki i brak lekarzy

Autor: wp.pl/Rynek Zdrowia • • 09 czerwca 2017 21:49

Tysiące pacjentów, długie kolejki, zawsze za mało lekarzy i specjalistycznych urządzeń. To problem większości szpitali. Podobnie jest w darmowej grze "My Hospital". To polska gra na smartfony i tablety.

W grze na tablety jak w prawdziwym szpitalu - kolejki i brak lekarzy
W grze na tablety jak w prawdziwym szpitalu - kolejki i brak lekarzy. Fot. Archiwum

Jak chwalą się autorzy gry, firma Cherrypick Games, zaledwie w 10 tygodni tytuł pobrało 3,5 miliona użytkowników mobilnych sprzętów. To gigantyczna liczba graczy - większość produkcji na komórki nigdy nie zbliży się choćby do 100 tysięcy. Ale większe wrażenie robi kwota jaką zarobili twórcy. W ciągu tych samych 10 tygodni przychód wyniósł aż 2,5 mln polskich złotych.

W grze zarządzamy ośrodkiem medycznym, kierujemy chorych do odpowiednich gabinetów, a nasze postępy pozwalają rozbudowywać szpital. Oczywiście im większy, tym więcej chętnych i tym więcej trosk mamy na głowie.

W grach polegających na zarządzaniu, takich jak "My Hospital", zazwyczaj na wszystko trzeba czekać. Zlecamy budowę gabinetu, przyjmujemy pacjenta - wszystko to trwa. Im dłużej gramy, tym ten czas się wydłuża, nawet do kilku dni. Możemy wszystko przyśpieszyć wydając prawdziwe pieniądze na wirtualną walutę - wyjaśnia zasady wp.pl.

Czytaj: www.gry.wp.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum