W Warszawie odsłonięto mural poświęcony pielęgniarkom i położonym

Autor: oprac. SzB • Źródło: NIPiP, Rynek Zdrowia24 maja 2022 11:17

Mural poświęcony pielęgniarkom i położonym odsłonięto we wtorek, 24 maja w Warszawie. W wydarzeniu wziął udział wiceminister zdrowia oraz przedstawicielki Naczelnej Izby Pielęgniarskiej. Autorem muralu jest Dominik Kowalczyk.

  • W Warszawie odsłonięto mural poświęcony pielęgniarkom i położnym. Znajduje się on na ścianie budynku przychodni lekarskiej przy ul. Grzybowskiej 34
  • Malowidło związane jest z jubileuszem samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych. Umieszczono na nim napis: "Profesjonalni i samodzielni. 30 lat samorządu pielęgniarek i położnych"
  • W jego odsłonięciu, oprócz przedstawicielek środowiska pielęgniarek i położnych, wziął udział wiceminister zdrowia Piotr Bromber

Odsłonięto mural poświęcony pielęgniarkom i położonym

We wtorek, 24 maja, podczas briefingu prasowego zorganizowanego przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych, odsłonięto mural poświęcony pielęgniarkom i położnym. Znajduje się on na ścianie budynku przychodni lekarskiej przy ul. Grzybowskiej 34 w Warszawie.

Umieszczono na nim napis: "Profesjonalni i samodzielni. 30 lat samorządu pielęgniarek i położnych".  

W jego odsłonięciu, oprócz Zofii Małas, prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, udział wzięli również Mariola Łodzińska wiceprezes NRPiP oraz Piotr Bromber, wiceminister zdrowia. 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum