Vouchery do lekarza w Żabce. Teleporada u lekarza POZ za 55 zł. Do specjalisty drożej

Autor: oprac. KG • Źródło: Rynek Zdrowia01 września 2021 13:58

Przedpłacone vouchery na telekonsultację lekarską można kupić od 1 września we wszystkich sklepach Żabka. Dostępne są vouchery na teleporady u lekarza POZ oraz specjalistów.

Vouchery do lekarza w Żabce. Teleporada u lekarza POZ za 55 zł. Do specjalisty drożej
Fot. Materiały prasowe
  • Do wszystkich sklepów popularnej sieci trafiły vouchery na teleporady z lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistami
  • Przedpłacony voucher HomeDoctor jest dostępny wyłącznie w sieci Żabka
  • Umożliwia połączenie z lekarzem wybranej specjalizacji - jak podaje w komunikacie sieć Żabka - nawet 15 minut od zamówienia
  • Telewizyta u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej realizowana z vouchera kosztuje 55 zł, u specjalisty 75 zł

Jak wyjaśnia w komunikacie prasowym Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska, HomeDoctor, jako ogólnopolski dostawca świadczeń zdrowotnych, oferuje możliwość odbycia telekonsultacji lekarskiej, której koszt klient pokrywa, podając kod z zakupionego w sklepie Żabka vouchera.

Vouchery na teleporadę lekarską w sklepach Żabka. Jak to działa?

Przedpłacony voucher HomeDoctor umożliwia klientowi telefoniczne połączenie z lekarzem wybranej specjalizacji w krótkim czasie, często nawet w 15 minut od zamówienia.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy dokonać w Żabce zakupu jednego z dwóch rodzajów voucherów - na telekonsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra) lub z wybranym specjalistą (16 specjalizacji lekarskich dostępnych od ręki, m.in. alergolog, dermatolog, endokrynolog, laryngolog, ortopeda, pulmonolog, ginekolog, geriatra, reumatolog, nefrolog i dietetyk).

Vouchery na teleporady lekarskie dostępne są w dwóch wariantach cenowych:

  • 55 zł (telewizyta u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej)
  • 75 zł (telewizyta u lekarza specjalisty).

Teleporada na infolinii albo stronie internetowej

Klient kupuje voucher w formie kodu na paragonie niefiskalnym. W dedykowanym dla produktu opakowaniu znajduje się ulotka informacyjna oraz regulamin usługi. Kod znajdujący się na paragonie niefiskalnym w całości pokrywa koszt konsultacji z wybranym lekarzem i będzie kluczową informacją podczas jej rezerwacji – tylko podanie kodu podczas zamawiania telekonsultacji lekarskiej HomeDoctor online lub telefonicznie umożliwia jej realizację. Termin ważności kodu wynosi 3 miesiące.

Telekonsultację lekarską można zamówić za pośrednictwem całodobowej infolinii lub strony internetowej - w obu przypadkach należy podać otrzymany na paragonie kod. Po zarezerwowaniu telekonsultacji, lekarz zadzwoni na wskazany numer telefonu w wybranym przez pacjenta terminie. 

Podczas rozmowy z lekarzem HomeDoctor pacjent może liczyć na zalecenia i diagnozę. W razie konieczności, lekarz zaproponuje również e-receptę lub e-zwolnienie - czytamy w komunikacie sieci Żabka.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum