Tychy: komendant rozpoznał zaginionego pacjenta

Autor: slaska.policja.gov.pl/Rynek Zdrowia • • 18 lipca 2019 14:30

Komendant miejski policji w Tychach, wracając ze służby do domu, rozpoznał poszukiwanego 48-latka, który oddalił się ze szpitala i ślad po nim zaginął. Dyrektor placówki złożył zawiadomienie o zaginięciu w obawie o jego zdrowie, a nawet życie. Odnaleziony mężczyzna trafił już pod opiekę lekarzy.

Tychy: komendant rozpoznał zaginionego pacjenta
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak poinformowała w czwartek (18 lipca) śląska policja, w miniony weekend tyscy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu pacjenta, który samowolnie oddalił się ze szpitala bez zgody lekarza. Nietrzeźwy mężczyzna trafił tam z urazem głowy. Według lekarzy niska krzepliwość krwi mogła przyczynić się do zagrożenia jego zdrowia, a nawet życia. W obawie o los pacjenta, dyrektor szpitala powiadomił o całej sytuacji policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania 48-latka.

Komendant miejski policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński, wracając po służbie do domu, zauważył osobę, która z wyglądu przypominała poszukiwanego. Sprawdzenie tożsamości mężczyzny potwierdziło, że jest to zaginiony 48-latek, który, jak stwierdził, nie wiedział, że był poszukiwany przez policję. Mężczyzna trafił już pod opiekę lekarzy.

Czytaj: slaska.policja.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze