Światowy Dzień Zdrowia i Pracownika Służby Zdrowia. Posypały się życzenia

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia07 kwietnia 2022 09:48

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. To również okazja do świętowania międzynarodowego Dnia Pracownika Służby Zdrowia. "Satysfakcji z pracy zawodowej" - życzą pracownikom medycznym oficjele.

Światowy Dzień Zdrowia i Pracownika Służby Zdrowia. Posypały się życzenia
Dziś Światowy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Fot. Shutterstock
  • 7 kwietnia to na świecie Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia
  • To święto tych, którzy  z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością dbają o nasze zdrowie i przynoszą ulgę w cierpieniu - napisał w kanałach social media minister zdrowia Adam Niedzielski
  • Pracownikom Ochrony Zdrowia dziękujemy za trud i wielkie serce w niesieniu pomocy innym - brzmi wpis Głównego Inspektora Sanitarnego

Życzenia od ministra. Adam Niedzielski życzy satysfakcji

- Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, laborantom oraz innym pracownikom polskiej ochrony zdrowia składam wyrazy uznania i wdzięczności za poświęcenie, ciężką i wymagającą prace na rzecz ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka - napisał minister zdrowia Adam Niedzielski. - Życzę Państwu wytrwałości i satysfakcji w codziennej pracy. Niech wypełniana przez Państwa misja znajduje nieustająco społeczne uznanie.

Podziękował też Główny Inspektor Sanitarny słowami:

"Wszystkim Pracownikom Ochrony Zdrowia dziękujemy za trud i wielkie serce w niesieniu pomocy innym. Życzymy Wam satysfakcji z pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym".

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum