Stacje telewizyjne stawiają na serialowych lekarzy. Jesienią kolejne nowości

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 11 sierpnia 2017 12:38

W jesiennych ramówkach telewizyjnych stacje zdecydowanie stawiają na seriale z lekarzami w rolach głównych. Oprócz znanych i już emitowanych odcinków niebawem do medycznych "tasiemców" dołączą cztery nowe.

Stacje telewizyjne stawiają na serialowych lekarzy. Jesienią kolejne nowości
Na planie serialu. FOT. FOKUS TV

Jako ostatni do wyścigu zgłosił się Polsat z serialem o lekarzu, miłości i zagadkach pt. "W rytmie serca". To 13-odcinkowa telenowela obyczajowa, której premierę zapowiedziano na wrzesień. W produkcji pojawią się znani aktorzy: Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski.

Serial produkuje Tadeusz Lampka (m.in. „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Kryminalni”).

Teraz każda duża stacja będzie miała w portfolio swój poważny fabularny serial lekarski, a TVN nawet dwa - pisze Gazeta Wyborcza.

W jesiennej ramówce Tadeusz Lampka odpowiada także za inny nowy serial medyczny - "Lekarze na start" dla stacji TV Puls. To serial medyczno-obyczajowy o młodych stażystach w dużym szpitalu.

W TVN zobaczymy serial medyczno-kryminalny "Diagnoza", a 29 września w kinach (najpierw jako film) i na platformie ShowMax 10-odcinkowy serial "Botox" z aktorami m.in. z "Pitbulla".

Więcej: www.wyborcza.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum